Naše služby /

Zde naleznete všechny služby, které nabízíme

Široké spektrum služeb

Poskytujeme komplexní škálu služeb v IT oboru, která se opírá o naše dlouholeté působení a zkušenosti na poli Informačních technologií. Naše společnost je plně technicky a odborně vybavena pro realizaci všechn nabízených IT služeb. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou již řadu let v oboru. Jsme přesvědčeni, že potřeby našich klientů vyžadují nové metody přístupu při jejich řešení.

Internetové stránky

Internetové stránky na míru, osobní portfolia, eshopy, moduly do frameworků, SEO optimalizace pro vyhledávače . . .

Úprava aplikací

Tvorba a úprava reportů a maker v MS Excel, tvorba desktopových aplikací a skriptů na míru pro platformy Windows, Linux . . .

Návrh grafiky a log

Navrhujeme a vylepšujeme osobní i firemní grafická loga, znaky a grafiky, které prezentují vás či vaši firmu . . .

IT poradenství

IT poradenství - instalace, konfigurace a bezpečnostní nastavení sítí středních velikostí, podpora uživatelů . . .

IT Podpora

Nevíte si rady s výběrem Software nebo Hardware pro vaši firmu? Rádi vám poradíme s výběrem, nastavíme webové a tiskové servery, vybere a nastavíme aplikace pro vaše podnikání, upravíme a zautomatizujeme reporty, vyčistíme či přeinstalujeme váš počítač pro rychlejší a efektivnější práci.

Kurzy, Školení a Semináře

Je vaše práce neefektivní, nevíte si s něčím rady nebo se musíte spoléhat na firmy třetích stran? Napište nám a domluvte si s námi schůzku ohledně proškolení vás či vašeho personálu za rozumný peníz. Nabízíme školení MS Office, Základy programování a algoritmů, nastavení serverů a specifických zařízení, pokročilá školení MS Office pro specifické ukoly, psaní maker, problem management, řízení projektů, ale i základy práce s PC, internetem.

Pokud Vás, naše nabídka zaujala, neváhejte a zdarma nám napište. Rádi vám pomůžeme.